Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Про нас

Компанію «Хомсервіс» було засновано у серпні 2011 року з метою задоволення вимог кінцевих споживачів на ринку сервісних послуг та постачання систем вентиляції, кондиціювання, комп'ютерів, та пристроїв друку і копіювання (багатофункціональних пристроїв).

З плином деякого часу, поряд із спектром ремонтів та обслуговувань комп'ютерної і кліматичної техніки почали поставати питання її постачання та інсталяції. Були напрацьовані та використовуються в роботі дієві оперативні схеми взаємодії з основними постачальниками та представництвами техніки яка має попит у користувача в рамках нашої діяльності.

Головним стержнем нашого підприємства є висококваліфіковані працівники – інженери та менеджери, які не тільки виконують поставлені перед ними повсякденні завдання а і надають постійний супровід як організаціям (особам) клієнтів так і виробів з моменту першого звернення їх власників з метою отримання наших послуг.

Надаємо статус «Старого друга» організаціям та клієнтам які постійно і стабільно працюють з нами, що дозволяє нашим старим друзям та клієнтам отримувати ряд недокументованих послуг та застосовувати у відносинах більш гнучкі та взаємовигідні схеми співпраці. За потребою, надаємо різнобічну допомогу як партнерам так і клієнтам з даним статусом.

Більш того, однією з планок нашого розвитку Ми ставимо для себе створення передумов для надання нашою організацією «Фасіліті - менеджменту» метою якого є скоординована робота всіх видів сервісів як єдиного комплексу. Така схема обслуговувань, ремонтів і постачання матиме гнучку основу та можливості оперативно реагувати на усі зміни умов роботи та вимоги замовників.

Окремим питанням є розповсюдження комплексу наших послуг на теренах України. Зрозуміло що кожна комерційна організація прагне задовольнити вимоги клієнта при мінімальних затратах. Ми у цьому відношенні не виняток за виключенням деяких але.

Ми:
  • якісно і тільки по рекомендаціям або через виконання тестових завдань підбираємо собі партнерів у регіонах;
  • не дозволяємо собі бути винним (не проводити розрахунки) з партнерськими організаціями понад тиждень або проводимо взаємозаліки якщо така можливість існує;
  • деяким клієнтам надаємо послуги з розстрочкою платежів (як правило це діє якщо укладено постійно – діючі Угоди);
  • припускаємо що наші затрати можуть бути понад заплановані т.я. при вирішенні завдань замовнику ми орієнтовані на якість надання наших послуг;
  • ведемо середню цінову політику у розрізі нижче за середнє, заробляємо гроші не на піднятті вартостей а на здійсненні кількості операцій;
  • у разі необхідності активно заохочуємо наших партнерів та представників клієнтських організацій;
  • приділяємо прискіпливу увагу роботі з користувачами, при необхідності надаємо консультації та за необхідністю здійснюємо доведення Правил експлуатації того чи іншого виробу зацікавленій або закріпленій особі
  • виконуємо інший ряд робіт по заявкам замовника;
  • застосовуємо власну програму лояльності до постійних партнерів, яка може передбачати в собі безоплатні виїзди на термінові виклики, надання консультацій професіоналів, постачання обладнання тощо…

Окрім повсякденної оперативно – службової діяльності наш колектив активно займається особистим розвитком вдосконалюючи дух через вдосконалення тіла, ідучи шляхом пошуків Вічної Мудрості та Абсолютної Істини.

Ми разом тренуємся, їздимо на збори, інколи проводимо корпоративні «бані» де у неформальній дружній атмосфері розставляємо пріоритети та ставимо акценти на ліквідуванні недоліків у нашій роботі.

Окремих наших працівників та партнерів можна побачити у галереї або ТУТ


Skip Navigation LinksГоловна : Про нас

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3759
 
visitors by country counter
flag counter