Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Мультізональні системи. (VRF або VRV системи)

VRV або VRF системи є найостаннішим і інноваційним досягненням в кондиціонуванні повітря. За принципом роботи це ті ж самі мульті спліт-системи, але з можливістю підключення до 64 внутрішніх блоків. Важливою перевагою мультізональних систем є різноманітність внутрішніх блоків.

Останнє покоління таких систем має одну з незаперечних переваг - максимально допустима довжина фреонових трас до 1000 метрів, що в умовах центральних вулиць міста дозволяє винести зовнішній блок в таке місце, де він не псуватиме фасад. Дані системи неймовірно економічні і довговічні.

Середній термін їх експлуатації до 25 років в порівнянні з побутовими спліт-системамі 6-10 років. Інтелектуальна система управління роботою дозволяє досягти максимальної економії при роботі деяких внутрішніх блоків в режимі охолоджування, а інших в режимі тепла. Система VRV (VRF) дозволяє перенести частину тепла з одного приміщення в інше. При цьому споживання системи знижується майже в 2 рази.

Встановлюють такі системи найчастіше в бізнес-центрах, торгових центрах, урядових установах і на багатьох інших об`єктах, де необхідна центральна система кондиціонування великої кількості приміщень.

Прижилися такі системи і в елітних котеджах. Змонтована система VRV(VRF) дозволяє власникові котеджу і його домочадцям забути на довгий час про проблеми комфортної температури. Інтелектуальне управління системою максимально спрощує експлуатацію системи за принципом «мені потрібна комфортна температура - включив і забув».

Переглядів: 925

Skip Navigation Links

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3760
 
visitors by country counter
flag counter