Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Мульти спліт-системи

У цих системах до одного зовнішнього блоку можна під`єднати відразу декілька внутрішніх блоків. Основна перевага мульті спліт-систем це наявність одного зовнішнього блоку. В умовах міста, особливо в центрі, велику кількість зовнішніх блоків кондиціонерів, що висять на стіні, не тільки псують фасад будівлі, але не залишають іншого вибору, як використання мульті спліт-системи.

Якщо говорити про приватний будинок за містом, ситуація аналогічна - зовнішні блоки кондиціонера, що висять під вікнами котеджу ніяк не можуть зійти за елемент архітектури. Зовнішній блок можна цілком розмістити на рівні землі на спеціально виконаному для цього бетонному майданчику.

Останніми роками найбільшої популярності набувають мульти спліт-системи в яких до зовнішнього блоку можна під`єднати внутрішні блоки різних типів: настінні, стельові, касетні і канальні. Максимальна кількість внутрішніх блоків під`єднуваних до зовнішнього у різних виробниках різна, але провідним лідером в області мультисплит-систем і не тільки в цій області, залишається Daikin.

Переглядів: 841

Skip Navigation Links

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3757
 
visitors by country counter
flag counter