Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Спліт-система з внутрішнім блоком канального типу

Канальний внутрішній блок має масу переваг в порівнянні зі своїми побратимами інших типів спліт-систем. Розміщується внутрішній блок канального типу, як і касетний кондиціонер, в міжстельовому просторі. Повітря розподіляє по мережі повітроводів.

Одному \"канальнику\" цілком під силу охопити до 10 дрібних приміщень, де необхідна холодопродуктивність по кожному приміщенню не перевищує 1,3 кВт. Якщо в кожній такій кімнаті встановити по окремій настінній спліт-системі, а мінімальна продуктивність будь-якої настінної спліт-системи нижче 1,8 кВт не буває, перевага установки кондиціонування канального типу приємно здивуює ціною в порівнянні з установкою 10 окремих настінних спліт-систем.

Останнім часом, в Києві і не тільки, кондиціонування канального типу встановлюють і в квартирах. По-перше, їх дуже люблять дизайнери, дуже педантичні люди, що не терплять, на їх думку, «страшні» внутрішні блоки настінного, підстельового типів, що заважають грандіозній дизайнерській думці.

І дійсно, хоча канальний блок і вимагає опустити стелю на 20-30 см, цілком можливо розмістити внутрішній блок (а його висота у багатьох виробників вже не перевищує 30 см) в антресолях, коморі або підсобному приміщенні. Мережу повітроводів проводять по коридору, а роздачу повітря в житлові приміщення здійснюють через грати з коридору, чим економиться висота стель в кімнатах.

Ще однією незаперечною перевагою є те, що при використанні внутрішнього блоку цього типу можна підмішувати до 20 % свіжого повітря. Але є і зворотна сторона - не варто забувати, що свіжим повітрям Ви зможете бути забезпечені тільки тоді, коли на вулиці не нижче - 5 С. Інакше Ви просто можете вивести з ладу пристрій.

Якщо Ви хочете забезпечити подачу свіжого повітря цілорічно то для цього необхідна установка окремої припливної системи з обробкою зовнішнього повітря, установка невеликого електротена, комплекту автоматики, що з одного боку збільшує вартість такої системи, але з іншого боку дозволяє мати комфортні умови круглий рік. Докладніше, як це здійснюється, Ви можете подивитися в статті Як здійснюється підмішування свіжого повітря.

Спліт-системи з внутрішніми блоками канального типу мають і недоліки. Окрім необхідності наявності підвісної стелі, така система не дозволяє регулювати температуру в кожному приміщенні індивідуально. Датчик температури встановлюється в пульті управління кондиціонером, і розмістити Ви його можете тільки в одній кімнаті. Відповідно, виставивши температуру в цій кімнаті нижчою, матимете температуру і в інших кімнатах нижче.

Іншою проблемою буде те, що кожне з приміщень може мати різний тепловий режим, одна кімната може виходити вікнами на південь, інша на північ. Може утворитися ситуація, коли в одній кімнаті буде максимальне теплове навантаження, а в іншій мінімальна. На жаль, установка індивідуального регулювання температури по кожній кімнаті у вартості наближатиметься до вартості всього устаткування.

Ну і останнім недоліком такої системи є те, що монтажу кондиціонеру канального типу кондиціонування має передувати хороше проектне опрацювання, розрахунок перетинів повітроводів. Інакше Ви можете отримати ситуацію, коли в одній кімнаті надмірно холодно, а в іншій навпаки жарко.

Переглядів: 1095

Skip Navigation Links

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3759
 
visitors by country counter
flag counter