Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Спліт - система з внутрішнім блоком касетного типу

Цей тип не простий і вимагає підвісної стелі, без нього виглядатиме достатньо дико. Внутрішній блок цього типу вмонтовується в міжстельовому просторі між капітальною стелею і підвісною або підшивною. При цьому можна бачити тільки декоративні грати, а не кондиціонер цілком. Розміри видимої частини, декоративних грат, стандартизовані під розміри панелі 600 мм х 600 мм або 1200х1200 мм. Повітря з приміщення для охолоджування забирає через центральні грати, а повертає в приміщення через жалюзі в чотирьох напрямах, чим достатньо ефективно охолоджує великі приміщення. У таких приміщеннях як операційні зали банків, у великих офісах, залах супермаркетів застосування касетних кондиціонерів не псує інтер`єр, ефективно і швидко охолоджує.

Касетний тип блоку має ще одна перевага - дозволяє підмішувати 10-15 % свіжого повітря, хоча даною перевагою на практиці користуються рідко.

Переглядів: 863

Skip Navigation Links

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3758
 
visitors by country counter
flag counter