Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Спліт-система

Спліт-системи, як тип кондиціонера на відміну від віконних, діляться самі по собі ще на типи. Під типом спліт-системи в основному розуміють тип внутрішнього блоку, зовнішні блоки по принциповому пристрою фактично однакові для побутового діапазону. Спліт-система має два блоки - внутрішній і зовнішній. Найгаласливіший з них, де знаходиться компресор, виноситься на вулицю, а внутрішній, відповідно, усередині приміщення.

Спліт-система з внутрішнім блоком настінного типу. Набули найбільшого поширення в квартирах, невеликих офісних приміщеннях. Якщо в приміщеннях давно вже виконаний ремонт, є одним з якнайкращих способів не псувати інтер`єр і добитися освіжаючої прохолоди. Мають масу переваг: достатньо малошумні, і за ціною значно дешевше спліт-систем іншого типу. Також в своєму діапазоні холодильної потужності є монополістами - інші типи спліт-систем не мають холодильної потужності нижче 3,5 кВт. І при кондиціонуванні невеликого кабінету настінний тип спліт-системи не має конкурентів.

Переглядів: 1097

Skip Navigation Links

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   2
за місяць:   3760
 
visitors by country counter
flag counter