Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Віконний кондиціонер

Віконний тип простий і дуже примітивний. Є моноблочним, врізається у віконний отвір або в стіну. Встановити його може звичайний обиватель, якщо з`являється бажання різати раму вікна або довбати стіну. Ніякого особливого інструменту для нього не потрібно. Виробництво віконників добре відпрацьоване за багато років, звідки і береться їх довговічність. Добре знайомі нам по державних будівлям, де з вікон стирчали, а подекуди і зараз стирчать віконні кондиціонери, вироблені в Баку. У свій час Бакинський завод їх робив на експорт і навіть зараз в Австралії і на Кубі можна зустріти на фермах цілком добре працюючі бакинські кондиціонери БК, відгомін старого часу.

Проте, віконний тип має істотні недоліки. По-перше, якщо Ви музикант, то під час роботи віконника його компресор даватиме знати про себе шумом постійно і додавати у ваші музичні твори новизну. У віконному типі, оскільки він моноблочний, компресор знаходитиметься у Вашому приміщенні і безшумно працюючих компресорів поки що ніхто не винайшов.

Про другий мінус може розповісти сама назва цього типу - віконний.

Встановлюється він безпосередньо у вікно, дружити з шторами і жалюзями кондиціонер не стане і, якщо його прикрити шторою, ефекту від його використання не буде. Прохолодно буде не у Вас в кімнаті, а між шторою і вікном.

Неприємною в грошовому плані буде і установка віконника у вже існуючий склопакет, така установка може коштувати дорожче самої спліт-системи. Є ще цілий ряд дрібниць, як і те, що його установка погіршуватиме освітленість.

Беззаперечним плюсом є низька ціна кондиціонера віконного типу і можливість порівняно невеликої подачі свіжого повітря в приміщення. При низькому бюджеті будівництва бізнес установи не дуже високого класу можна обійтися віконними кондиціонерами і замовити вікна під розмір і окрім низької вартості спліт-системи можна непогано заощадити на його монтажі. Як мовилося вище для його установки фахівців з кондиціонування можна і не викликати.

Переглядів: 4244

Skip Navigation Links

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3759
 
visitors by country counter
flag counter