Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Кондиціонери та їх типи

Кондиціоне́р - пристрій для охолоджування повітря в житлових або виробничих приміщеннях. Призначений в основному для охолоджування повітря. У ряді випадків використовується також і для його підігріву.

Перший кондиціонер був винайдено в 1902 р. американським інженером Віллісом Керрієром і призначався не стільки для охолоджування повітря, скільки для боротьби з вогкістю. У середині 40-х минулого століття кондиціонер почав тріумфальний хід по всьому світу. У 1961 році були винайдені спліт-системи.

Віконний кондиціонер

Віконний тип простий і дуже примітивний. Є моноблочним, врізається у віконний отвір або в стіну. Встановити його може звичайний обиватель, якщо з`являється бажання різати раму вікна або довбати стіну. Ніякого особливого інструменту для нього не потрібно. Виробництво віконників добре відпрацьоване за багато років, звідки і береться їх довговічність. Добре знайомі нам по державних будівлям, де з вікон стирчали, а подекуди і зараз стирчать віконні кондиціонери, вироблені в Баку.
Віконний кондиціонер
Спліт-система

Спліт-системи, як тип кондиціонера на відміну від віконних, діляться самі по собі ще на типи. Під типом спліт-системи в основному розуміють тип внутрішнього блоку, зовнішні блоки по принциповому пристрою фактично однакові для побутового діапазону. Спліт-система має два блоки - внутрішній і зовнішній. Найгаласливіший з них, де знаходиться компресор, виноситься на вулицю, а внутрішній, відповідно, усередині приміщення.
Спліт-система
Спліт-система з внутрішнім блоком напольно - стельового типу.

У квартирах не прижилися, і така недружелюбність має свої причини. У разі установки під стелею потік охолодженого повітря могутнім струменем поступає в обслуговуване приміщення. У разі установки в напольному варіанті, наприклад в перенаселеному працівниками офісі, приносить менше дискомфорту працівникам, ніж наприклад настінний кондиціонер.
Спліт-система з внутрішнім блоком напольно - стельового типу.
Спліт - система з внутрішнім блоком касетного типу

Цей тип не простий і вимагає підвісної стелі, без нього виглядатиме достатньо дико. Внутрішній блок цього типу вмонтовується в міжстельовому просторі між капітальною стелею і підвісною або підшивною. При цьому можна бачити тільки декоративні грати, а не кондиціонер цілком. Розміри видимої частини, декоративних грат, стандартизовані під розміри панелі 600 мм х 600 мм або 1200х1200 мм.
Спліт - система з внутрішнім блоком касетного типу
Спліт-система з внутрішнім блоком канального типу

Канальний внутрішній блок має масу переваг в порівнянні зі своїми побратимами інших типів спліт-систем. Розміщується внутрішній блок канального типу, як і касетний кондиціонер, в міжстельовому просторі. Повітря розподіляє по мережі повітроводів.
Спліт-система з внутрішнім блоком канального типу
Мульти спліт-системи

У цих системах до одного зовнішнього блоку можна під`єднати відразу декілька внутрішніх блоків. Основна перевага мульті спліт-систем це наявність одного зовнішнього блоку. В умовах міста, особливо в центрі, велику кількість зовнішніх блоків кондиціонерів, що висять на стіні, не тільки псують фасад будівлі, але не залишають іншого вибору, як використання мульті спліт-системи
Мульти спліт-системи
Мультізональні системи. (VRF або VRV системи)

VRV або VRF системи є найостаннішим і інноваційним досягненням в кондиціонуванні повітря. За принципом роботи це ті ж самі мульті спліт-системи, але з можливістю підключення до 64 внутрішніх блоків. Важливою перевагою мультізональних систем є різноманітність внутрішніх блоків.
Мультізональні системи. (VRF або VRV системи)

Skip Navigation LinksГоловна : Статті : Кондиціонери та їх типи

Ваш ip-adress: 18.206.12.79
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3723
 
visitors by country counter
flag counter