Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Основні поняття технічного сервісу
Технічний сервіс
- сукупність технічних засобів та комплексних заходів спрямованих на організаційно - технічну підтримку та подальший гарантійний і післягарантійний супровід товарів виробника або реалізатора.

Діяльність сервісного підрозділу направлена на підвищення рентабельності підприємства шляхом неухильного задоволення вимог споживачів та формування позитивного іміжду підприємства через обслуговування товарів "брендів" які воно представляє.

Зона відповідальності сервісу - від моменту продажу до утилізації або списання товару у часі та за зоною росповсюдження товару.

Цільова група споживачів сервісу - абсолютно усі групи.

 

Види сервісу: 

Гарантійний сервіс - технічне обслуговування продукції передбачене гарантійними зобов'язаннями виробника за його рахунок.

Післягарантійний сервіс - технічне обслуговування продукції з моменту закінчення терміну дії передбаченим гарантійними зобов'язаннями виробника.

Передпродажний - передбачає: ремонт виявлених під час продажу несправностей або ремонт з метою подальшого продажу з гарантією продавця.

 

Гарантія

Гарантія на вироб - заздалегідь встановлений виробником проміжок часу протягом якого недоліки та несправності виробу які виникли з вини виробника можуть бути усунені безкоштовно.

Гарантійний строк експлуатації - це строк, впродовж якого гарантується використання товару, у тому числі комплектуючих та складових частин, за призначенням за умови дотримання покупцем правил використання, та продовж якого виробник (продавець) виконує гарантійні зобов'язання, в тому числі пов'язані з гарантійним ремонтом.

Гарантійний ремонт товару - полягає у виконанні робіт по усуненню недоліків товару для забезпечення використання його за призначенням протягом гарантійного строку експлуатації. Усунення недоліків складається з заміни або ремонту товару, його складової частини, а також у виконанні робіт з регулювання експлуатаційних характеристик товару. Ремонти можна розділити на дві категорії:

  • капітальний ремонт, суттєве оновлення товару, в тому числі шляхом заміни або відновлення його складових частин;
  • поточний ремонт, здійснення робіт з метою підтримки товару у справному стані.

Безкоштовне гарантійне обслуговування - передбачає безкоштовну заміну будь-яких вузлів та деталей при виявленні дефекту по вині виробника і не передбачає повернення грошей споживачу.

 

Види гарантії:

1. По виробнику - на термін передбачений для зберігання товару а тако-ж на вказаний виробником строк експлуатації без порушень її Правил. А саме:

Гарантійний термін зберігання - термін, протягом якого споживчі властивості товару не повинні погіршуватися за умови дотримання вимог нормативних документів. Гарантійний термін зберігання обчислюється від дати виготовлення товару і закінчується датою, визначеною виробником;

Гарантійний термін експлуатації - термін, протягом якого гарантується використання товару, в тому числі комплектуючих виробів та складових частин, за призначенням за умови дотримання споживачем правил користування і протягом якого виробник (продавець, виконавець) виконує гарантійні зобов'язання.

2. За датою продажу - з моменту продажу, протягом гарантійного терміну експлуатації зазначеного виробником (але не більш як зазначено у п.1). Гарантійний термін експлуатації товару, який реалізовано через торговельну мережу, обчислюється від дати його продажу споживачеві.

3. Гарантія продавця - фіксований термін гарантійних зобов'язань аналогічних гарантіям виробника які надає продавець на свій страх і ризик (передпродаж).

Сервіс - не джерело отримання моментального прибутку а довгострокова гарантія розвитку та підтримки Вашого бізнесу або виробництва!


Skip Navigation LinksГоловна : Статті : Основні поняття технічного сервісу

Ваш ip-adress: 18.206.12.79
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3725
 
visitors by country counter
flag counter