Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Вплив кондиціонерів на здоров`я людини

Надмірне використання кондиціонерів може викликати розвиток і поширення мікроорганізмів, таких як Legionella pneumophila, інфекційні агенти якої відповідальні за легіонелез (інші назви: хвороба легіонерів, пітсбургська пневмонія, понтіакська лихоманка, легіонелла-інфекція – один з видів гострого респіраторного захворювання), чи теплолюбові актинобактерії. З іншого боку, кондиціонування повітря, включаючи фільтрацію, зволоження, охолодження, дезинфекцію та ін., може бути використане для встановлення чистої, безпечної, гіпоалергенної атмосфери у лікарнях в операційних кімнатах та інших місцях, де відповідна атмосфера є критичною для здоров'я та комфорту пацієнта. Кондиціонування може здійснювати позитивний ефект для хворих на алергію та астму.

У серйозну тривалу спеку кондиціонування може врятувати життя людей похилого віку. У деяких містах місцева влада організовує публічні охолоджувальні центри у допомогу тим, у кого немає кондиціонера вдома.

Надмірна робота кондиціонерів може створити сильні шуми, які сприяють до погіршення слуху, якщо терпіти їх дію протягом великого терміну. Ці шуми є подібними до шумів, якщо жити біля напруженого шосе чи аеропорту протягом значного проміжку часу. Належним чином працюючі кондиціонери – набагато краще.


Skip Navigation LinksГоловна : Статті : Вплив кондиціонерів на здоров`я людини

Ваш ip-adress: 18.206.12.79
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3725
 
visitors by country counter
flag counter