Матеріали

Курси Валют
Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//
(CZK)//-//
(GBP)//-//
Новини
Джерело:www.facenews.ua
Історія винаходу кондиціонеру, передумови їх розвитку

"...Надалі, у всі дні землі, сіяння і жнива, холод і спека, літо і зима, день і ніч не припиняться..."
       Бит.8:22

Дивні слова сказані багато тисяч років назад Творцем землі, зараз, як ніколи актуальні. Під час кризи і зверхнього відношення до природи, коли ми вже можемо побачити кордони наших природних ресурсів усвідомлення того, що ні холод, ні жара не стануть для нас проблемою минулого, заставляє задуматися про раціональне використання і збереження тепла.

До недавнього часу людство перед собою ставило завдання здобуття і збереження тепла, але усвідомлення того, що будь-який ресурс може стати недоступним, наприклад нафта або, як актуально в Україні - Газ, заставляє звертати свою увагу до незалежних джерел тепла: сонячне світло і вітер. Постійністю ні той ні інший ресурс не володіє, тому завдання сучасних учених - знайти або використовувати ефективно нові або старі ресурси. Одна мудрість свідчить: «Голота на вигадку хитра». Слово «голота» означає бідноту, жебрацтво, а чи варто доходити до такого стану, чи не краще передбачливо, вже зараз, раціонально використовувати те, що є і упроваджувати у виробництво вже давно запатентовані технології, не називаючи їх «технології майбутнього», кладучи в запилену теку на полку. Та все ж кажучи про сучасні технології варто пригадати слова одного мудреця: « Буває щось, про що говорять: "дивися, ось це нове"; але це було вже в століттях, що були раніше нас.» Слова сказані Соломоном заставляють нас звернути увагу на історію звичних нам речей і в черговий раз здивуватися "Новому", взнавши, що це нове... зовсім не нове, а добре забуте старе!

Кажучи про кондиціонери, як про сучасне диво ми сліпо віримо, що відкрили, придумали «Нове», проте давайте поглянемо на техніку очима історії:

Перший кондиціонер - Слон!


Skip Navigation LinksГоловна : Статті : Історія винаходу кондиціонеру, передумови їх розвитку

Ваш ip-adress: 35.175.113.29
Ваш браузер: Unknown
Ваш регіон:      #EU#Countryisreallyworldwide#  

Калькулятор послуг

Карта сайта

Книги

Радій Радутний

Радутний Радій Володимирович, український письменник, проживає в Києві. Пише російською і українською. Спеціалізується на фантастиці та бойовиках без всяких ухилів. Автор багатьох книг, учасник декількох збірок і один із засновників журналу "УФО - Український Фантастічній Оглядач".

Радутний Радій

переглянути книги

Cтатистика

онлайн:   1
за місяць:   3757
 
visitors by country counter
flag counter